AKGÖL APART - SARIMSAKLI

218308 kişi inceledi.
0 (266) 606 01 39
Adres : Olivera Resort Arkası Kahraman Mahallesi, Sarımsaklı

Denize Mesafe Denize Mesafe: 50 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 100 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 50 metre
Apartımız Giriş Katı Mutfaklı Dört Kişilik Odamız Giriş Katı Mutfaklı Dört Kişilik Odamızın Mutfağı Giriş Katı Mutfaklı Dört Kişilik Odamızın Banyosu Giriş Katı Mutfaklı Üç Kişilik Odamız Giriş Katı Mutfaklı Üç Kişilik Odamız Giriş Katı Mutfaklı Üç Kişilik Odamızın Banyosu Beş Kişilik 2+1 Apart Daire Beş Kişilik 2+1 Apart Daire Beş Kişilik 2+1 Apart Daire Beş Kişilik 2+1 Apart Daire Beş Kişilik 2+1 Apart Daire Beş Kişilik 2+1 Apart Daire Beş Kişilik 2+1 Apart Daire Dubleks Dairemizin Salonu Dubleks Dairemizin Yatak Odası Dubleks Dairemizin Yatak Odası Dubleks Dairemizin Mutfağı Dubleks Dairemizden Manzara Bahçe Katı Odalarımız Bahçe Katı Odalarımız Bahçe Katı Odalarımız Bahçe Katı Odalarımızın Banyosu 315 Numaralı Odamız 315 Numaralı Odamızın Banyosu 301 Numaralı Odamız 301 Numaralı Odamızın Banyosu 310 Numaralı Odamız 310 Numaralı Odamızın Mutfağı 310 Numaralı Odamızın Banyosu Dört Kişilik Odalarımız Dört Kişilik Odalarımız Dört Kişilik Odalarımızın Banyosu 1+1 Teras Kat Dört Kişilik Odalar 1+1 Teras Kat Dört Kişilik Odalar 1+1 Teras Kat Dört Kişilik Odalar 1+1 Teras Kat Dört Kişilik Odalar 3 Kişilik Standart Oda 3 Kişilik Standart Oda 3 Kişilik Standart Odanın Banyosu Dört Kişilik Mutfaklı Oda Dört Kişilik Mutfaklı Oda Dört Kişilik Mutfaklı Odanın Banyosu Dört Kişilik Mutfaklı Teras Oda Dört Kişilik Mutfaklı Teras Oda Dört Kişilik Mutfaklı Teras Odanın Mutfağı Dört Kişilik Mutfaklı Teras Odanın Banyosu Dört Kişilik Mutfaklı Oda Dört Kişilik Mutfaklı Oda Dört Kişilik Mutfaklı Oda Dört Kişilik Mutfaklı Odanın Banyosu 3 Kişilik Standart Oda Apartımızdan Deniz Manzarası Beş Kişilik 2+1 Apart Daire Beş Kişilik 2+1 Apart Daire Beş Kişilik 2+1 Apart Dairenin Mutfağı Beş Kişilik 2+1 Apart Daire Beş Kişilik 2+1 Apart Daire Beş Kişilik 2+1 Apart Dairenin Banyosu Cafemiz
AKGÖL APART TANITIM

Akgöl Apart, Balıkesir, Ayvalık, Sarımsaklı’da, plaja 100 metre, otogara ise 200 metre mesafede yer alıyor.

Standart, dubleks ve otel odası seçenekleriyle hizmet veren Akgöl Apart, dairelerinde balkon, banyo, tuvalet, mutfak, klima, kablosuz internet bağlantısı, sürekli sıcak su ve mutfak eşyaları mevcut.

Akgöl Apart, Sarımsaklı plajına kısa bir mesafede bulunmasından dolayı, denizin, kumun ve güneşin tadını doyasıya çıkarabilme fırsatı sunuyor.

Pek çok mutfak gerecini barındıran mutfakları ile konuklarına diledikleri yemekleri ev imkanları ve ev rahatlığında yapabilme şansı veren Akgöl Apart, aynı zamanda çevresinde yer alan restoran ve lokantalar sayesinde farklı lezzetlerin de tadılabileceği bir nokta.

Çevre aktivitesi olarak Sarımsaklı otel ve Sarımsaklı pansiyon seçeneklerinin yer aldığı bölgenin ödüllü plajlarında serinleyip, güneşlenebilir, Şeytan Sofrası’nda gün batımını seyredebilirsiniz. Cunda’da, Rum ve Osmanlı dönemlerinden kalma tarihi yapıları, Arnavut kaldırımlı yolları gezebilir, Girit Mutfağı’na özgü lezzetleri tadabilirsiniz. Ayvalık’ta, Adaları tanıtan tekne turlarına katılabilir, tüplü dalış yapabilirsiniz.

Ayvalık Sarımsaklı bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart, denize 50 metre, en yakın merkeze 100 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 50 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 14 Apart daire 8 oda olarak belirtilmiştir. Akgöl Apart bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Akgöl Apart için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 22 oda ve 110 yatak bulunmaktadır.Ücretsiz olarak, internet, otopark hizmetleri sunmaktadır.

Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.6 ay hizmet vermektedir.Akgöl Apart hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 606 01 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

AKGÖL APART HARİTADA NEREDE ?

Sarımsaklı Aileye Uygun Pansiyonlar  

Nasıl Çalışır?

Sarımsaklı bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.