BURAK APART PANSİYON - SARIMSAKLI
| Pansiyon Balıkesir / Ayvalık / Sarımsaklı
İncirli Sokaktaki Villamız
İncirli Sokaktaki Villamız İncirli Sokaktaki Villamız Yedi Kişilik Apart Daire Yedi Kişilik Apart Dairenin Salonu Yedi Kişilik Apart Dairenin Amerikan Mutfağı Yedi Kişilik Apart Dairenin Salonu Yedi Kişilik Apart Dairenin Mutfağı Yedi Kişilik Apart Daire Yedi Kişilik Apart Daire Yedi Kişilik Apart Daire Yedi Kişilik Apart Daire Yedi Kişilik Apart Daire Yedi Kişilik Apart Dairenin Banyosu Villamızın Girişi 7 Kişilik Villamızın Salonu 7 Kişilik Villamız 7 Kişilik Villamız 7 Kişilik Villamız 7 Kişilik Villamız 7 Kişilik Villamızın Mutfağı 7 Kişilik Villamız 7 Kişilik Villamız 7 Kişilik Villamız 7 Kişilik Villamız 7 Kişilik Villamız 7 Kişilik Villamızın Banyosu 8 Kişilik Apart Villamız 8 Kişilik Apart Villamız 8 Kişilik Apart Villamızın Salonu 8 Kişilik Apart Villamızın Mutfağı 8 Kişilik Apart Villamızın Amerikan Mutfağı 8 Kişilik Apart Villamız 8 Kişilik Apart Villamız 8 Kişilik Apart Villamız 8 Kişilik Apart Villamız 8 Kişilik Apart Villamızın Banyosu
  • 500 mt
  • 500 mt
  • 1000 mt
BURAK APART PANSİYON

Burak Apart Pansiyon, Balıkesir, Ayvalık, Sarımsaklı yolu üzerinde Temizel Otel karşısında yer alıyor. Ayvalık’ın merkezine 7 km, Edremit Havaalanı’na ise 40 km uzaklıkta.

Müstakil, bahçeli villalardan oluşan Burak Apart Pansiyon daireleri, oturma alanı, balkon, banyo, tuvalet, mutfak, klima, televizyon, uydu sistemi, buzdolabı, ocak ve mutfak gereçleri bulunduruyor.  

Burak Apart Pansiyon çevresinde uzun doğa yürüyüşleri, doğa sporları yapılabileceği gibi 500 metre mesafedeki plajda da denizin, kumun ve güneşin keyfi çıkarılabilir.

Tüm detayların yer aldığı mutfağında konuklarına istedikleri yemekleri, ev rahatlığında yapabilme fırsatı sunan Burak Apart, dairelerinde pek çok mutfak gerecinin yer aldığı mutfaklara sahip.

Çevre aktivitesi olarak Sarımsaklı otel ve Sarımsaklı pansiyon seçeneklerinin yer aldığı bölgenin ödüllü plajlarında serinleyip, güneşlenebilir, Şeytan Sofrası’nda gün batımını seyredebilirsiniz. Cunda’da, Rum ve Osmanlı dönemlerinden kalma tarihi yapıları, Arnavut kaldırımlı yolları gezebilir, Girit Mutfağı’na özgü lezzetleri tadabilirsiniz. Ayvalık’ta, Adaları tanıtan tekne turlarına katılabilir, tüplü dalış yapabilirsiniz.

Ayvalık Sarımsaklı bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 500 metre, en yakın merkeze 1000 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 500 metre mesafededir.

Burak Apart Pansiyon için tesise giriş saati 13:00 ve tesisten çıkış saati 11:00 olarak belirlenmiştir.

Burak Apart Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
  • Giriş Saati
    13:00
  • Çıkış Saati
    11:00
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.