AYVALIK ÇINAR HOTEL - SARIMSAKLI

101488 kişi inceledi.
Adres : İlk Kurşun Mah. Atatürk Bulvarı No: 104, Sarımsaklı

Denize Mesafe Denize Mesafe: Belirtilmemiştir.
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Belirtilmemiştir.
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Belirtilmemiştir.
Denize Manzaralı Odalar Deniz Manzaralı Odalar Bulunmaktadır.
AYVALIK ÇINAR HOTEL TANITIM

Ayvalık Sarımsaklı bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Otel, denize metre, en yakın merkeze metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 80 Oda 210 Yatak 4.Yıldızlı Tesis olarak belirtilmiştir. Odalar deniz manzaralıdır. Ayvalık Çınar Hotel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Ücretsiz olarak, internet, otopark, uydu yayını, oda temizlik servisi, eşya dolabı, uyandırma servisi, 24 saat açık ön büro hizmetleri sunmaktadır.

Ayvalık Çınar Hotel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Sarımsaklı Denize Sıfır Pansiyonlar   Sarımsaklı Özel Plajlı Pansiyonlar   Sarımsaklı İndirimli Pansiyonlar   Sarımsaklı Yeni Pansiyonlar   Sarımsaklı Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Sarımsaklı Havuzlu Pansiyonlar   Sarımsaklı Aileye Uygun Pansiyonlar  

Nasıl Çalışır?

Sarımsaklı bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.