AMPHORA HOTEL - SARIMSAKLI

372587 kişi inceledi.
Adres : Atatürk Bulvarı No: 64, Sarımsaklı

Denize Mesafe Denize Mesafe: 100 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 200 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 100 metre
AMPHORA HOTEL TANITIM

Ayvalık Sarımsaklı bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Hotel, denize 100 metre, en yakın merkeze 200 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 100 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 56 Oda 130 Yatak olarak belirtilmiştir. Amphora Hotel bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Amphora Hotel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 56 oda ve 130 yatak bulunmaktadır.Ücretsiz olarak, internet, otopark, uyandırma servisi, 24 saat açık ön büro hizmetleri sunmaktadır.

Amphora Hotel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Sarımsaklı Denize Sıfır Pansiyonlar   Sarımsaklı Tek Gecelik Pansiyonlar   Sarımsaklı Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Sarımsaklı Sadece Oda Pansiyonlar   Sarımsaklı Özel Plajlı Pansiyonlar   Sarımsaklı Altenatif Tatil Pansiyonları   Sarımsaklı Bahçeli Pansiyonlar   Sarımsaklı Ucuz Pansiyonlar   Sarımsaklı İndirimli Pansiyonlar   Sarımsaklı Yeni Pansiyonlar   Sarımsaklı Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Sarımsaklı Havuzlu Pansiyonlar   Sarımsaklı Aileye Uygun Pansiyonlar  

Nasıl Çalışır?

Sarımsaklı bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.