MULKA HOTEL - SARIMSAKLI

111319 kişi inceledi.
Adres : İlk Kurşun Mah. Atatürk Cad. Maliye Kampı Karşısı, Sarımsaklı

Denize Mesafe Denize Mesafe: 100 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 800 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 100 metre
Çift Kişilik Odalarımız
MULKA HOTEL TANITIM

Ayvalık Sarımsaklı bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Hotel, denize 100 metre, en yakın merkeze 800 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 100 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 5 suit, 44 oda 100 yatak olarak belirtilmiştir. Mulka Hotel bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Mulka Hotel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.

Mulka Hotel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Sarımsaklı Denize Sıfır Pansiyonlar   Sarımsaklı Tek Gecelik Pansiyonlar   Sarımsaklı Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Sarımsaklı Sadece Oda Pansiyonlar   Sarımsaklı Özel Plajlı Pansiyonlar   Sarımsaklı Bahçeli Pansiyonlar   Sarımsaklı Ucuz Pansiyonlar   Sarımsaklı İndirimli Pansiyonlar   Sarımsaklı Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Sarımsaklı Havuzlu Pansiyonlar   Sarımsaklı Aileye Uygun Pansiyonlar  

Nasıl Çalışır?

Sarımsaklı bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.