HOTEL SOLEY - SARIMSAKLI

93717 kişi inceledi.
Adres : Kahramanlar Mah. Güneş Sk. No: 1, Sarımsaklı

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 100 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
Denize Manzaralı Odalar Deniz Manzaralı Odalar Bulunmaktadır.
Cafemiz
HOTEL SOLEY TANITIM

Ayvalık Sarımsaklı bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Otel, denize 0 metre, en yakın merkeze 100 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 52 oda,104 yatak kapasiteli olarak belirtilmiştir. Odalar deniz manzaralıdır. Hotel Soley bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Hotel Soley için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 53 oda ve 106 yatak bulunmaktadır.Ücretsiz olarak, internet, uydu yayını, oda temizlik servisi, eşya dolabı, uyandırma servisi, 24 saat açık ön büro hizmetleri sunmaktadır.

Hotel Soley hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Sarımsaklı Denize Sıfır Pansiyonlar   Sarımsaklı Özel Plajlı Pansiyonlar   Sarımsaklı Ucuz Pansiyonlar   Sarımsaklı İndirimli Pansiyonlar   Sarımsaklı Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Sarımsaklı Havuzlu Pansiyonlar   Sarımsaklı Aileye Uygun Pansiyonlar  

Nasıl Çalışır?

Sarımsaklı bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.